Gigaset C-380 Dect Telefon

2760 kez incelendi.
5 5 2760
67.00 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Mükemmel ses kalitesi ile eller serbest görüşme 
Gigaset C380 gerçek ses netliğinde aileniz ve arkadaşlarınızla görüşme yapabileceğiniz güvenilir DECT telefonudur. Eller serbest özelliği konuşurken rahat rahat oturabilmenize veya işinize devam etmenize olanak verirken, yenilikçi High Sound Performance™   teknolojisi hiçbir kelime kaçırmayacağınız anlamına gelir. 25 saat konuşma ve 240 saat bekleme süresi ile görüşmelerinizi istediğiniz kadar sürdürmenin özgürlüğüne sahipsiniz. Ve tabi ki istediğiniz odada: Gigaset C380 ekstra rahatlık için aynı baz istasyonuna 4 el cihazı tanıtmanıza olanak verir. Eğer sadece küçük bir not iletmek istiyorsanız 160 karaktere kadar SMS göndermeye ne dersiniz? Renkli ve kullanımı kolay menü ve 150 kişilik adres defteri en önemli detayların bile parmak uçlarınızda olmasına garanti verir. Gigaset C380 enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi ECO DECT teknolojisi ile bizim klasik kablosuz telefonlarımıza göre %60 daha az enerji harcar.       

Meşgul insanların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan ve yüksek performans bekleyenler için Gigaset C380 olağanüstü ses kalitesini çekici ve modern tasarımla birleştiriyor.      

Yüksek Ses Performansı HSP ™: seste yeni deneyim 
Yenilikçi HSP™ teknolojisi sadece ahize ile konuşurken değil eller serbest görüşme yaparken dahi her bir ses detayını yakalamanızı sağlar. Gigaset C380 ile mükemmel ses netliğini yaşayın.   

Yüksek ses kalitesinde eller serbest görüşme 
Meşgul yaşamları olan çalışkan insanlar için Gigaset C380 eller serbest görüşme özelliğine sahiptir. Bu telefon ile planladığınız herşeyi yapabilirsiniz ya da arkanıza uzanıp dinlenebilirsiniz, ve hala yüksek ses kalitesiyle arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Çok yönlü hoparlör ve 2.5mm jack kulaklık girişi seçenekleriyle olanaklar limitsiz.  

25 saat konuşma süresi ile istediğiniz kadar konuşun   
Gigaset C380 ile saatler boyu temas halinde olun. 25 saate varan konuşma süresinin avantajını yaşayın. Sizin için önemli insanların size her an ulaşabilmesine önem veriyorsanız 240 saate varan bekleme ve 25 saat konuşma süresi ile Gigaset C380 en güvenilir seçim.  

Arkadaşlar ve aileniz için daha çok yer: 150 kişilik adres defteri 
Gigaset C380, 150 giriş imkanı sunan bir telefon defteriyle donatılmıştır, böylece size aileniz ve arkadaşlarınızla ilgili her detayı en ince ayrıntısına kadar kaydedebilme alanı sağlamış olur. Ve onlardan biri size ulaşmaya çalışırsa (CLIP¹) ile arayan numarayı görüp anında anlayabileceksiniz.  


İletişim kurmanın en kolay yolu: SMS¹ metin mesajlaşması 
Arkadaşlarınıza veya ailenize birkoç hoş sözcük yazmak isterseniz Gigaset C380’in SMS¹ özelliğini kullanmanız yeterlidir. 160 karaktere kadar olan metninizi yazarken kolay yazma ve istediğiniz aydınlık koşullarında ışıklı siyah-beyaz ekran ve tuş takımınından faydalanın.  


ECO DECT enerji kullanımını sizin kontrol etmenizi sağlar 
Enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı ile Gigaset C380 bilinen kablosuz telefonlardan %60’a varan oranda daha az enerji tüketir. Para harcamanızı azalttığı gibi çevre için de en iyisidir. Tüm Gigaset telsiz telefonları gibi el cihazı ve baz iztasyonu arasındaki mesafeye göre değişken oranda iletim enerjisini azaltır. Bu modelde ECO Mod’u seçmeniz baz istasyonunun iletim enerjisini %80³’e kadar azaltır. El cihazı baz istasyonuna takılı olduğunda* hem el cihazının hem de baz istasyonunun iletim enerjisi neredeyse sıfırdır. Sonuç olarak Gigaset C380’in ECO DECT teknolojisi ile daha enerji-duyarlı bir iletişim yönteminin keyfini çıkarın. 

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
Antalya Rent A Car