Gigaset SL910 DOKUNMATİK DECT TELEFON

2059 kez incelendi.
5 5 2059
386.58 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Yenilikçi Gigaset SL910 dokunmatik ekranlı telefonun sunduğu sezgisel navigasyon, adapte edilebilir araçlar ve zarif tasarımı ile ev telefonlarının yeni dünyasını keşfedin

Büyük, 3,2” dokunmatik ekranı okumak ve gezinmek için son derece rahattır. Kullanıcı ara yüzü çok çeşitli fonksiyonlara hızla erişim sağlar, telefonla konuşmayı hiç olmadığı kadar rahat kılar. Yüksek kaliteli orijinal metal el cihazı ve şarj cihazı sofistike, şık bir görünüm ve his yaratır.

 
Tek tuş ile arama listelerine ulaşım ve arayan kişiye resim atama, Kullanımı kolay, 500 vCard girişine kadar kaydırılabilir adres defteri1
Senkronizasyon, indirme ve kablosuz kulaklık bağlantısı için Bluetooth® ve USB
Özelleştirilebilir zil melodileri ve ekran koruyucu resimleri için kolayca indirilebilen ses ve resim dosyaları
14/200 saat konuşma/bekleme süreleri şarj etmeye gerek kalmadan 3 güne kadar standart kullanım sağlar
Takvim, alarm ve oda izleme fonksiyonları
 

Fonksiyon ve tasarımda mükemmellik

Gigaset’in tam dokunmatik kullanıcı ara yüzlü 
büyük 3,2” kullanıcı dostu kapasitatif dokunmatik 
ekranlı ilk ev telefonu. Ekranındakileri okumak 
ve menusünde dolaşmak çok kolay. Ev telefonu 
dünyası orijinal metal el cihazı çerçevesi ve şarj 
cihazından oluşan bu şık cihazla yeni bir seviyeye 
ulaşıyor.
 

Üç ana ekranda kolayca gezinin

Fonksiyonları son derece rahat kullanılacak şekilde arama, mesaj ve özelleştirilebilir bilgi merkezleri şeklinde bölmüşlerdir. Kullanımı kolay, 500 vCard girişine kadar kaydırılabilir adres defteri ve Özelleştirilebilir zil melodileri ve ekran koruyucu resimleri için kolayca indirilebilen ses ve resim dosyaları ile kişilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.
 

Bütün verileriniz tüm cihazlarınızda

Bluetooth® teknolojisine sahip olan Gigaset SL910 ile her an güncel kalın. Outlook’taki kişilerinizi Bluetooth® veya mini-USB üzerinden Gigaset SL910 ile senkronize edebilirsiniz.  Resimli arayan kimliği ve ekran koruyucu resimlerini ya da zil sesi için müzik dosyalarını indirebilirsiniz. Aynı teknoloji ile eller serbest konuşma özgürlüğü  sağlar ve kablosuz Bluetooth® kulaklığı kolayca bağlayabileceğiniz için telefonda konuşurken işinizi yapmaya da devam edebilirsiniz.
 

Kişiselleştirin

Gigaset SL910 ses dosyaları indirerek zil 
melodilerini ve ekran koruyucusu resmini 
özelleştirmenize izin verir.
 

Günlerce konuşun

14 saate kadar konuşma süresi ve 200 saate kadar bekleme süresi sunan Gigaset SL910 ile yeniden şarj etmeye ihtiyaç duymadan üç güne kadar arama yapabilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.
 

Güvenilir asistanınız

Takvim ve alarm fonksiyonları ile bir daha asla randevunuzu kaçırmazsınız veya uyuyakalmazsınız. Ayrıca telefonunuz, bir bebek monitoru gibi odada belli bir ses seviyesinin üstüne geçildiğini size bildirir.
 

ECO-DECT: enerji tasarrufu sağlayan

Gigaset SL910’nun enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketir3, bu sayede çevre ile dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazının arasındaki mesafeye bağlı olarak iletişim gücünü değişken biçimde ayarlar. Ayrıca Gigaset SL910’nun ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz4 bunun için yapmanız gereken tek şey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz5 ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır.

 

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
Antalya Rent A Car